We zijn blij dat we van de gemeente Gooise Meren toestemming hebben gekregen om buiten danslessen te organiseren.
Sportcomplex de Zandzee is zo gastvrij om ons te ontvangen waarbij we de hele week gebruik mogen maken van hun terrein.
We vinden het heel fijn dat dat mogelijk is!
De lessen zullen plaatsvinden naast de hoofdingang van het zwembad. Hier bevindt zich een brede stoep waarop wij onze lessen goed kunnen organiseren.

Rooster buitenlessen v.a. 18 mei

Als je klikt op de locatie vind je een beschrijving van de situatie ter plekke:
Sportcomplex de Zandzee (Struikheiweg 14, Bussum)

Maandag Locatie Docent
15.45-16.15 uur Hiphop Kids 5-7 jaar Zandzee – Locatie 1 Nadia
16.30-17.15 uur Hiphop 8-9 jaar Zandzee – Locatie 1 Nadia
17.30-18.15 uur Hiphop 10-12 jaar Zandzee – Locatie 1 Nadia
18.30-19.15 uur Hiphop 12-15 jaar Zandzee – Locatie 1 Sabina
19.30-20.15 uur Hiphop 16-30 jaar Zandzee – Locatie 1 Sabina
20.30-21.15 uur Streetdance 30+ jaar Zandzee – Locatie 1 Nadia
Dinsdag
15.30-16.00 uur Kidsdance 3-5 jaar Zandzee – Locatie 1 Liselot
16.15-16.45 uur Pop/show/musicaldans 6-8 jaar Zandzee – Locatie 1 Liselot
17.00-17.45 uur Pop/show/musicaldans 9+ jaar Zandzee – Locatie 1 Liselot
18.00-19.00 uur Talentenklas 10+ jaar Zandzee – Locatie 1 Liselot
19.15-20.15 uur Selectieklas Jazz 11+ Zandzee – Locatie 1 Liselot
20.30-21.15 uur Klassiek/Modern volwassenen Zandzee – Locatie 1 Liselot
Woensdag
13.30-14.00 uur Kinderballet 4-5 jaar Zandzee – Locatie 1 Nadia
14.15-15.00 uur Klassiek Ballet 6-9 jaar Zandzee – Locatie 1 Nadia
15.15-16.00 uur Hiphop 6-8 jaar Zandzee – Locatie 1 Nadieh
16.15-17.00 uur Hiphop 9-11 jaar Zandzee – Locatie 1 Nadieh
17.15-18.00 uur Hiphop 12+ jaar Zandzee – Locatie 1 Nadieh
18.15-19.00 uur Modern/Jazz 8-12 jaar Zandzee – Locatie 1 Nadieh
19.15-20.00 uur Modern/Jazz 13+ jaar Zandzee – Locatie 1 Nadieh
15.15-15.45 uur Kidsdance (de Meent) 4-6 jaar Zandzee- Locatie 2 Nadia
16.00-16.45 uur Streetdance (de Meent) 6-8 jaar Zandzee- Locatie 2 Nadia
17.00-17.45 uur Hiphop (de Meent) 8-12 jaar Zandzee- Locatie 2 Nadia
18.00-18.30 uur Kinderballet (kortenhoef) 4-7 jaar Zandzee- Locatie 2 Joyce
Donderdag
16.00-16.30 uur Kidsdance (kortenhoef) 3-5 jaar Zandzee – Locatie 1 Renee
16.45-17.15 uur Streetdance (kortenhoef) 6-8 jaar Zandzee – Locatie 1 Renee
17.30-18.15 uur Hiphop (kortenhoef) 9+ Zandzee – Locatie 1 Renee
18.30-19.15 uur Hiphop 10+ jaar Zandzee – Locatie 1 Renee
19.30-20.15 uur Hiphop 13+ jaar Zandzee – Locatie 1 Renee
Vrijdag
15.30-16.00 uur Kidsdance 4-7 jaar Zandzee – Locatie 1 Wieke
16.15-17.00 uur Hiphop 8-11 jaar Zandzee – Locatie 1 Wieke
17.15-18.15 uur Selectieklas Urban B 12+ jaar Zandzee – Locatie 1 Wieke
18.30-19.15 uur Hiphop/Dancehall 10+ jaar Zandzee – Locatie 1 Cangül
19.30-20.15 uur Hiphop/Dancehall volw Zandzee – Locatie 1 Cangül
Zaterdag
10.00-10.30 uur Kidsdance 3-5 jaar Zandzee – Locatie 1 June
10.45-11.30 uur Kidsdance 6-8 jaar Zandzee – Locatie 1 June
11.45-12.30 uur Streetdance 9-12 jaar Zandzee – Locatie 1 June