We zijn blij dat we van de gemeente Weesp en Amsterdam toestemming hebben gekregen om buiten danslessen te organiseren.
De Weesper Tennisclub is zo gastvrij om ons te ontvangen waarbij we de hele week gebruik mogen maken van één van hun velden.
De scholen Terp & Triangel vinden het goed als onze wekelijkse les op hun schoolplein plaatsvindt. We zijn heel blij dat dit mogelijk is!

Rooster buitenlessen v.a. 18 mei

Als je klikt op de locatie vind je een beschrijving van de situatie ter plekke:
Tennisveld – Weesper Tennis Club (Papelaan 124, 1382 RP Weesp)
Schoolplein de Terp (Schoolpad 1, Weesp)
Schoolplein de Triangel (Singel 6, Weesp)

Maandag Locatie Docent
15.45-16.30 uur Hiphop 6-9 jaar Tennisclub – veld 1 Wieke
16.45-17.30 uur Hiphop 10-12 jaar Tennisclub – veld 1 Wieke
17.45-18.30 uur Hiphop 13+ jaar Tennisclub – veld 1 Wieke
18.45-19.30 uur Hiphop Volwassenen Tennisclub – veld 1 Vanilla
19.45-20.45 uur Dance mix Volwassenen 35+ Tennisclub – veld 1 Jamilla (inval Mieke)
15.30-16.15 uur Streetdance (ned. d. berg) 5-7 jaar Tennisclub – veld 2 Joyce
16.30-17.15 uur Hiphop (ned. d. berg) 8-9 jaar Tennisclub – veld 2 Joyce
17.30-18.15 uur Hiphop (ned. d. berg) 10+ jaar Tennisclub – veld 2 Joyce
Dinsdag
15.15-16.00 uur Hiphop Kids 5-8 jaar Schoolplein Terp Aurora
16.45-17.15 uur Kidsdance 4-6 jaar Schoolplein Triangel Aurora
15.45-16.15 uur Kinderballet 4-5 jaar Tennisclub Joyce
16.30-17.15 uur Klassiek Ballet 6-9 jaar Tennisclub Joyce
17.30-18.15 uur Streetdance 9+ jaar Tennisclub Joyce
18.30-19.30 uur Talentenklas C+ 11+ jaar Tennisclub Aurora
19.45-20.30 uur Modern Jazz Volwassenen Tennisclub Aurora
Woensdag
09.00-10.00 uur Zumba Volwassenen Tennisclub Anne (27 mei), rest
Jamilla (inval Mieke)
13.45-14.15 uur Kidsdance 4-5 jaar Tennisclub Joyce
14.30-15.15 uur Kidsdance 6-8 jaar Tennisclub Joyce
15.30-16.15 uur Hiphop 9-12 jaar Tennisclub Joyce
16.30-17.15 uur Modern Jazz 8-11 jaar Tennisclub Joyce
17.30-18.30 uur Selectieklas Urban A Tennisclub Annick
18.45-19.30 uur Modern Jazz 12+ jaar Tennisclub Rosalie
19.45-20.45 uur Dance Work-out Volwassenen Tennisclub Rosalie
20.45-21.30 uur Klassiek/Modern Volwassenen Tennisclub Rosalie
Donderdag
15.30-16.00 uur Kidsdance (kors breijer) 5-7 jaar Tennisclub Joyce
16.15-17.00 uur Hiphop (kors breijer) 8-12 jaar Tennisclub Joyce
17.15-18.00 uur Pop/Show/Musicaldans 7-10 jaar Tennisclub Liselot
18.15-19.00 uur Pop/Show/Musicaldans 11+ jaar Tennisclub Liselot
19.15-20.00 uur Hiphop 10+ jaar Tennisclub Loes
20.15-21.00 uur Streetdance 25+ jaar Tennisclub Loes
Vrijdag
15:30-16:15 uur Hiphop 6-8 jaar Tennisclub Sabina
16:30-17:15 uur Hiphop 9-12 jaar Tennisclub Sabina
17:30-18:15 uur Hiphop 12-14 jaar Tennisclub Sabina
18:30-19:15 uur Hiphop 13-16 jaar Tennisclub Vanilla
19.30-20.15 uur Dancehall Volwassenen Tennisclub Vanilla
20.30-21.45 uur Urban Volwassenen Tennisclub Vanilla
Zaterdag
09.00-10.00 uur Shape Fusion Volwassenen Tennisclub Anne
10.15-10.45 uur Kidsdance 3-4 jaar Tennisclub Anne
11.00-11.30 uur Kidsdance 5+ jaar Tennisclub Anne